Rate this post

Są mężczyźni, którzy przy każdej okazji nawiązują do seksu. Potrafią opowiadać godzinami o swoich podbojach i niesamowitej potencji. Słuchając ich można popaść w kompleksy. Trwa to tak długo, dopóki nie zorientujemy się, że ich opowieści pochodzą ze świata fantazji, a nie z życia. Już wiele razy przekonałem się, że ci erotomani-gawędziarze to ludzie najbardziej zagubieni. Ich życie erotyczne jest ubogie lub wcale nie istnieje.
Każdy z nas czuje się czasem kochankiem zagubionym. Lepiej mieć tego świadomość niż uciekać się do wydumanych opowieści. Doświadczenie podpowiada, że im bardziej jakiś mężczyzna ma udane życie seksualne, tym mniej o nim mówi na koleżeńskim forum. Cóż jednak znaczy udane życie seksualne? Kiedy można uznać, że potencja jest na wystarczającym poziomie? To znów prowadzi nas do stwierdzenia, że każdy czasem czuje się kochankiem zagubionym.
Są też mężczyźni szukających w internecie rozbieranych zdjęć lub ostrzejszych filmów. Wbrew pozorom nie robimy tego tak często, jak się nas o to podejrzewa. O wiele chętniej czytamy ciekawe artykuły, które mogą wzbogacić nasze życie erotyczne. Niestety! O ile na zdjęcia roznegliżowanych kobiet łatwo się natknąć, dobrych artykułów, najlepiej pisanych przez ekspertów, jest niewiele. Zamiast tego pojawiają się porady, które łatwo rozpoznać jako twór owych erotomanów-gawędziarzy. Piszą opowiadania i dają rady, po których zastosowaniu jedyne czego możemy się spodziewać to silny policzek i zerwanie relacji z ukochaną kobietą!
Nic to nie pomoże w naszym zagubieniu, a tylko może je pogłębić. Ten poradnik jest dla tych wszystkich, którzy mają świadomość swojej niedoskonałości w sprawach łóżkowych i chcą coś zmienić na lepsze. Nie tylko poprawić potencję, czy siłę wytrysku, czyli to wszystko co obiecują nam ćwiczenia na powiększanie penisa lub różne środki specjalnie dla mężczyzn. To też może być przydatne. Jednak zagubiony kochanek pragnie przede wszystkim zgłębić tajniki kobiecego erotyzmu. Pragnie na nowo przywrócić kulturę życia seksualnego, które zamiast wulgarności cechuje się intymnością i tym co najważniejsze – daje szczęście.
Będziemy dbać o potencję, będziemy podejmować różne ćwiczenia na powiększenie penisa lub powstrzymanie zbyt wczesnego wytrysku, ale przede wszystkim nauczymy się dawać rozkosz partnerce i stwarzać jej sferę bezpieczeństwa. Tego bezpieczeństwa, które jest podstawowym warunkiem kobiecego orgazmu.
Nie wiadomo, czy nam się uda. Nie wiadomo ile zdołamy się nauczyć, ale spróbujemy przynajmniej podejść do seksu po męsku. Nie z przechwałkami o siedemnastu stosunkach pod rząd, ale z pragnieniem, by walczyć o jakość swojego życia, także na płaszczyźnie seksualnej. Zagubiony kochanek to ktoś, kto szuka dojrzałości i podejmuje walkę. O miłość, o udany seks, też trzeba walczyć. Chyba najbardziej z… samym sobą, a zaraz potem z wieloma stereotypami i nazbyt przeładowanym męskim ego. To ego jest czasem największym ciężarem, który zamiast podnosić, tylko hamuje naszą potencję. Postaramy się go choć w pewnej mierze pozbyć. Jeśli choć trochę utożsamiasz się z tym, co zostało tu napisane, to zachęcam do czytania kolejnych części poradnika, które będą się sukcesywnie ukazywały. Może się to okazać wielką przygodą Twojego życia i objawi Ci aspekty seksu, których istnienia nawet nie podejrzewałeś.

3,3_S

FEEDBACK