Rate this post

Przy przedłużaniu stosunku można chwytać się wielu różnych sposobów. Dla wielu mężczyzn jest to bowiem poważny kłopot. Można także różnie dzielić dostępne metody. Będą pośród nich takie, które trudno ukryć przed partnerką, jak i te o których w zasadzie nie musi nic wiedzieć. Większość z dostępnych akcesoriów nie tylko wpływa na przedłużenie stosunku, ale także poprawia jego jakość. Rachunek tu jest bardzo prosty. Im dłużej trwa stosunek, tym zwykle orgazm jest silniejszy. Rzecz jasna jest to pewne uproszczenie, bo wbrew pozorom nie każda kobieta lubi, by trwało to w nieskończoność. Jednak na pewno nie może też być zbyt krótko.
Na dłuższą metę skuteczne wydają się ćwiczenia powiększające penisa lub przyrządy służące do tego samego celu. Na krótszą zaś dobre będą niektóre preparaty lub nakładki na penisa. Warto przy okazji i trochę na marginesie omawianego tematu, zdać sobie sprawę, że dla partnerki w takim wypadku ważniejsza będzie grubość niźli długość członka. Dobrze jest o tym pamiętać, gdy będziemy dobierali taką nakładkę. Niektóre z nich są tak skonstruowane, że pomagają podtrzymać erekcję. Popularne są także prezerwatywy opóźniające wytrysk. Mamy więc wybór duży, trzeba tylko ustalić co w naszym wypadku będzie najlepsze.
Każdy pewnie stwierdzi, że najlepszym rozwiązaniem byłoby cieszyć się długimi stosunkami i silnymi erekcjami bez dodatkowych środków i gadżetów. Praktyka pokazuje, że nie zawsze i nie wszystkim się to udaje. W takim wypadku nie ma nic złego z korzystania z dodatkowych „pomocy naukowych”.
Nie zapominajmy też, że naszym wyborem musi kierować wzgląd na wrażliwość partnerki. Dla niektórych kobiet takie dodatki mogą być krepujące, a inne wręcz będą namawiały swoich partnerów do skorzystania z nich. W sytuacji, gdy pomysł wyjdzie od kobiety nie ma o co się obrażać ani też uznawać, że nasza męskość została obrażona. Tak to już dziwnie jest, że zwykle kobiecie potrzeba więcej czasu niż mężczyźnie. Choć nie jest to żelazną regułą. Bywa odwrotnie. Niejednokrotnie potrzebna jest wzajemna cierpliwość, a po pewnym czasie dochodzi do „zgrania się” pary. Obok wspomnianych pomocy i aspektów czysto fizycznych, dość istotną rolę odgrywa psychika. Przełomem może być dla obojga moment, w którym przekonają się, że ich ciała są w pełni akceptowane przez drugą stronę.
Jeszcze kilka słów na temat zakupów. Zarówno na preparatach na potencję, jak i na przeróżnych innych przyrządach lepiej nie oszczędzać. Te najprostsze można kupić już niemal za grosze, ale są one dość zawodne. Powszechny dostęp do internetu pozwala nam wybrać rzeczy najwyższej jakości i sprzedawane przez renomowanych sprzedawców. Jeszcze do niedawna na giełdach internetowych kupowało się takie, czy inne rzeczy, bo tylko tam były dostępne. Niejednokrotnie były też tańsze. Dziś coraz częściej przekonuję się, że to już przeszłość i tego typu przypadkowi sprzedawcy nie są obecnie tak konkurencyjni.
2,9_S

FEEDBACK