Rate this post

Ile powinna trwać gra wstępna? Na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi. Mimo wszystko warto się chwilę nad tym zastanowić. Sprawa ma bowiem kluczowe znaczenie i co tu dużo ukrywać, trzeba mieć sporo doświadczenia, by wyczuć kiedy można przejść dalej. Na niewiele przydadzą się rady uściślające, że gra wstępna powinna trwać tyle a tyle. Tu nie ma złotej reguły. Bardzo nieliczne pośród kobiet w zasadzie wcale nie lubią gry wstępnej. Takich pań jest naprawdę niewiele, ale trzeba mieć świadomość, że i takowe się zdarzają. Większość jednak potrzebuje dużo czasu!
Mężczyzna zazwyczaj dąży do stosunku i pragnie, by rozpoczął się jak najszybciej. Niektórzy nawet mogą mieć tym większe problemy z erekcją im dłużej trwa sama gra wstępna. Wiadomo też, co będzie w przypadku wytrysku przedwczesnego. Cóż! Do gry wstępnej zwykle dojrzewa się długo. Na nieszczęście nie wszyscy do niej dojrzewają. Nierzadko z tego powodu partnerki przeżywają frustracje i z czasem nawet całkowicie tracą zainteresowanie seksem lub szukają innego partnera.
W trakcie gry wstępnej jest potrzebny nie tyle zegarek lub stoper, co raczej dobry słuch muzyczny. No może nie dosłownie. Wirtuozeria polega tu na wsłuchiwaniu się w reakcje partnerki. Stopniowo przechodzi się od pieszczot mniej wrażliwych części ciała do tych bardziej wrażliwych. Nie można przecież od razu łapać za piersi lub pośladki. Tego słuchania uczymy się długo. Zwykle studia w seksualnym oratorium muzycznym trwają całe życie i tylko nieliczni otrzymują tu oceny celujące.
Gdy zbyt się spieszysz – zwolnij. Jeśli boisz się, że jest zbyt monotonnie i twoje podniecenie zaczyna opadać nim jeszcze podniecenie partnerki wzrośnie, uruchom nieco własną wyobraźnię. Na razie za bardzo nie przejmuj się własną erekcją. Jeśli zachowasz dystans, to w odpowiednim czasie na pewno Ci dopisze. Niech nigdy Ci się nie wydaje, że już opanowałeś tajniki gry wstępnej. Takie przekonanie to pierwszy krok do przegranej. Lepiej mieć świadomość własnej niedoskonałości i ciągle starać się wypaść coraz lepiej. Jeżeli w trakcie gry wstępnej doprowadzisz partnerkę do orgazmu nie będziesz już musiał tak bardzo martwić się o przedłużanie stosunku. Nie będzie takiej potrzeby. Kolejne orgazmy będzie przeżywała już po kilku minutach Waszego zespolenia.
2,2_S

FEEDBACK