Rate this post

Dawanie rozkoszy partnerce nie jest aż tak wielką sztuką. Nie trzeba w tym celu kończyć żadnych szkół ani kursów. Mimo tego, wielu mężczyzn ma z tym kłopoty. Idea jest bardzo prosta. Musimy powstrzymać dwie tendencje, które drzemią w każdym mężczyźnie, a zwykle denerwują większość kobiet.
Przedstawiając sprawę najkrócej jak można: zbyt mocno i zbyt szybko. Gdy porywa nas uniesienie zapominamy się czasami zupełnie i nasze pieszczoty mogą zacząć przypominać boks wagi ciężkiej lub zapasy. Najczęściej też za szybko przechodzimy do miejsc intymnych kobiety. Mimo, że napisano już chyba miliony artykułów i książek w tysiącach języków na temat gry wstępnej, ciągle jeszcze dla wielu mężczyzn sprowadza się ona do pocałunku i klepnięcia. Dosłownie!
Tak bardzo myślimy o przedłużaniu stosunku, a tymczasem wszelkie starania w tym kierunku na niewiele się zdadzą bez zadbania o grę wstępną. Dziś jednak tylko mała wzmianka o dotyku. Wiemy już, że nie może być zbyt silny. Polecam dotyk, który prawie nie jest dotykiem. Taka technika może doprowadzić kobietę do stanu wrzenia. Szybko się też przekonacie, że jest całkiem przyjemna dla mężczyzny.
Polega to na tym, że nasze palce niemal nie dotykają skóry partnerki. Przesuwamy je już czując pod opuszkami jej ciało, ale tak ledwo ledwo. Sami się przekonajcie, jak to działa. Trzeba tu jeszcze dodać jedna istotną uwagę. Wiadomo, że kobieta potrzebuje więcej czasu i stąd wszelkie starania o przedłużanie stosunku. Nie zapominajmy przy tym, że dokładnie tak samo jest z pieszczotami. Nie chodzi o to, by mieć w zapasie nieskończony arsenał pieszczot, a już na pewno nie o to, by za każdym razem wcielać wszystko w życie. By dana pieszczota mogła odnieść zamierzony efekt, najlepiej wykonywać ją przed dłuższy okres czasu. W tym miejscu natrafiamy bodajże na najważniejszą różnicę w seksualnych reakcjach pomiędzy mężczyzną a kobietą. Mężczyzna woli, gdy otrzymuje ciągle nowe zmienne bodźce. Natomiast kobieta chce mniej bodźców, lecz trwających o wiele dłużej. Wniosek z tego prosty. Nie zmieniajmy pieszczot ani dotykanych obszarów ciała zbyt szybko. Więcej cierpliwości Panowie!
2,1_S

FEEDBACK