Rate this post

Panowie często pytają o możliwości przedłużania stosunku. Zajmują się swoją potencją i pragną silnych erekcji. Rzeczy to bardzo ważne, ale nie jedyne, o jakie należy zadbać by cieszyć się udanym seksem. Nie będę tu owijał w bawełnę i bawił się w oględne słówka. Możesz mieć wielkiego penisa i niesamowitą potencję, a mimo tego doprowadzisz kobietę nie do orgazmu, a raczej do wściekłości.
Wcale nie chodzi mi tylko i wyłącznie o brak wrażliwości. Nawet nie będę się w tym miejscu rozpisywał na temat tak częstego błędu, jakim jest pomijanie gry wstępnej lub zasypianie zaraz po stosunku. Zakładam, że są to rzeczy oczywiste dla mężczyzny na pewnym poziomie. Sporo już o tym napisano i wystarczy nieco się wysilić, by znaleźć właściwe treści. Część jest dostępna nawet na tym blogu. W zasadzie przy obecnym dostępie do informacji tego rodzaju zachowania są po prostu niewybaczalne. Mimo tego ciągle jeszcze mają miejsce!
Jednak mam zamiar zwrócić dziś uwagę na coś innego. Ujmijmy to tak. Zarówno sztuka pieszczenia połączona z rozbieraniem partnerki i siebie, jak i przedłużanie stosunku, w którym często zmieniamy pozycje, wymaga pewnej sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Może się wydawać, że uprawianie sportu oddali od nas tego rodzaju problemy. Częściowo może tak być, ale niekoniecznie. Czasami bardzo sprawny fizycznie facet robi z siebie idiotę, gdyż sytuacja intymna totalnie wybija go ze zwykłej koordynacji. Sprawność na siłowni lub boisku nie przekłada się wprost na sprawność w łóżku. Może się nawet zdarzyć, że z tego łóżka się wypadnie. taka scena będzie zabawnym urozmaiceniem lub całkowicie zniszczy nastrój.
Trzeba bardzo uważać, by nie wbijać nigdzie kobiecie łokcia. Niby oczywiste, prawda? Jednak zdarza się nader często. Nie wolno kłaść się na jej włosach. Natomiast w czasie samego aktu seksualnego mężczyzna nie może leżeć całym swoim ciężarem na kobiecie. Powinien unosić się lekko na łokciach. Niekoniecznie trzeba chodzić na zajęcia akrobatyki, ale… Popracować nad koordynacją nie zaszkodzi. Jest równie ważna, jak niesamowita potencja.
Można się wprawdzie tłumaczyć tym, że seks mogą uprawiać nawet ludzie niepełnosprawni. Nie trzeba się wcale wysilać, gdy kobieta przejmie całą inicjatywę. To wszystko prawda, ale czy na pewno jest to najlepsze rozwiązanie? Radzę bardziej koordynować ruchy nie zapominać, że silna potencja i wielki penis to jeszcze nie wszystko.
2,4_S

FEEDBACK