Rate this post

Silne wytryski to jeden z częściej poruszanych męskich tematów. Świadomie napisałem męskich i nie dałem tego pojęcia w cudzysłów. Chyba nie trzeba tłumaczyć ani nikogo przekonywać, że wytrysk jest domeną mężczyzn. Wprawdzie trwają spekulacje dotyczące tzw. kobiecych wytrysków, które zdarzają się niektórym paniom, ale nie ma zgody co do ich charakteru. Wielu lekarzy uważa, że jest to po prostu mocz. Pozostańmy więc przy stwierdzeniu, że problematyka wytrysku dotyczy głównie mężczyzn.
To, że jak wspomniałem, temat ten jest często podejmowany, nie świadczy wcale o tym, że panowie rozmawiają między sobą o sile swoich wytrysków. Takie zjawisko raczej występuje rzadko, a ja osobiście nigdy się z nim nie zetknąłem. Natomiast w internecie wszystko wygląda inaczej. Tu możemy znaleźć sporo artykułów i wypowiedzi traktujących o silnych wytryskach. Czujemy się anonimowi, więc pozwalamy sobie na więcej.
Musimy w zasadzie zastanowić się nad dwoma kwestiami. Pierwszą z nich jest satysfakcja partnerki, a drugą odczucia własne mężczyzny. Zwykle stawia się znak równości i dowodzi, że im silniejsza ejakulacja, tym rozkosz obojga partnerów jest większa. W praktyce wszystko to jest nieco bardziej skomplikowane.
W czasie normalnego stosunku większość kobiet nie będzie odczuwała różnicy związanej z tym czy wytrysk jest silny czy słaby. Zwykle nie zdają sobie nawet z tego sprawy. Myślę, że opisy stymulacyjnego działania wytrysku są bardzo przesadzone. Skoro tak, to może nie ma sobie czym głowy zawracać? Okazuje się, że jednak jest.
By to zrozumieć musimy przejść do drugiego elementu, czyli męskiej satysfakcji. Tu także nie działa prosta zależność: silny wytrysk – silny orgazm. Nie da się jednak ukryć, że często jest to powiązane i bardzo silne wytryski stymulują silniejsze orgazmy. Mamy to jednak do czynienia ze zjawiskiem większego ciśnienia, które jest związane z kilkoma czynnikami. Po pierwsze wielkość penisa. Nie trzeba kończyć studiów z fizyki, by wiedzieć, iż im członek dłuższy, tym ciśnienie większe. To kolejny argument przemawiający za powiększaniem członka i wytrącający broń z ręki przeciwnikom takich praktyk.
Na siłę ciśnienia składa się także ilość płynu, w tym wypadku ejakulatu. By było go jak najwięcej musimy się dobrze odżywiać. Potrzebna jest duża ilość białka i cynku oraz witamin C i E. Często radzi się powstrzymywać dłużej od współżycia, by mieć później silniejszy wytrysk. Czy to naprawdę dobre rozwiązanie? Przecież nie o to chodzi! Cała sztuka polega na tym, by kochać się często i mieć mimo tego silną ejakulację.
Następnym elementem wpływających na siłę wytrysku i orgazmu jest… Tak, tak! Przedłużanie stosunku! Tu nie chodzi tylko o satysfakcję partnerki. Im dłużej uda nam się powstrzymać wytrysk, tym prawdopodobniej uzyskamy silniejszy orgazm.
Dla uzupełnienia tematu mogę koneserom polecić książki markiza de Sade. Tam sporo miejsca zostało poświęcone osiąganiom silnego wytrysku. Sam nie jest zwolennikiem tego, co proponuje autor ani w kwestii znęcania się nad innymi, ani też technik stymulujących potężne wytryski o jakich pisał. Jednak czułem się zobowiązany zapoznać z kilkoma jego dziełami niejako z potrzeby pogłębiania wszelkiej wiedzy o seksie. Tu wspominam o tym w formie ciekawostki. Samych technik chyba nie będę opisywał, bo mogą się one skończyć śmiercią praktykującego, za którą nie chcę brać odpowiedzialności. Większości Czytelników polecam bardziej bezpieczne praktyki, do jakich należy: powiększanie penisa, dopracowanie diety, ćwiczenie mięśni dna miednicy i środki na potencję. Efekty przerosną nasze oczekiwania.
3,5_S

FEEDBACK