Poruszałem już wcześniej sprawę gadżetów erotycznych. Mamy coraz więcej sprzętu i akcesoriów produkowanych właśnie z myślą o seksie. Są to rzeczy małe, które można łatwo schować, jak i wielkie na tyle, że raczej trudno myśleć o ich dyskretnym usunięciu. Pośród całej gamy wibratorów i sztucznych pochw, trudno przebić się tym mniej znanym sprzętom. Co byście powiedzieli na meble erotyczne? Wiem, zapewne stwierdzicie, że to nic nowego. Wszak łóżko znane jest od wieków. Niektórym nawet bardziej kojarzy się z seksem niż z miejscem do spania. Nawet samo spanie też może wywoływać różne skojarzenia, wszak określenie „spać z kimś” daje dość jednoznaczne konotacje. Śpi się i owszem z kimś, ale dopiero po…
No tak. Niewątpliwie łóżko jest meblem erotycznym. Idąc tym tropem i mając minimum fantazji erotycznej można do repertuaru zawsze włączyć stół, choć mniej wygodny, albo i krzesło. Jednak stołów i krzeseł nikt nie projektuje z myślą o uprawianiu seksu. No może prawie nikt, ale do tego wrócimy za moment. Co do łóżek, to bywa różnie. Jednak nie raz można odnieść wrażenie, że producenci uwzględniają tylko jedną czynność związaną z łóżkiem i sypialnią. Sen. Bowiem wiadomo, jak bywa męczący seks na zbyt miękkim łóżku. Od lat we wszelkich poradnikach seksualnych odradza się miękkie łóżka. Każdy kto ma choć minimum doświadczenia, będzie wiedział dlaczego. Tak oto nie każde łóżko będzie meblem erotycznym. Czasem raczej utrudnieniem i przeszkodą. W takiej sytuacji już lepiej przenieść się na podłogę.
Jednak są takie firmy, które pozwoliły sobie na produkcje mebli, które wprost nazwać można erotycznymi. Specjalne sofy o specyficznych kształtach oraz łóżka i wersalki, które można rozłożyć w fantazyjne kształty. Ciągle jeszcze przoduje w tym zakresie firma Liberator. Jej meble erotyczne podbiły swego czasu Amerykę. Były nawet wykorzystywane w hollywoodzkich produkcjach filmowych. Jak się pewnie domyślacie miały podkreślić wymowę scen erotycznych.
Dla entuzjastów takich akcesoriów erotycznych od razu muszę dodać złą wiadomość. Meble te są niestety bardzo drogie. Obawiam się, że dla przeciętnego faceta w naszym kraju mogą okazać się zbyt drogie i pozostać poza zasięgiem. No cóż! Zawsze pozostaje własna pomysłowość i trochę technicznej wyobraźni. Podobne meble erotyczne można zrobić samodzielnie. Choć nie obędzie się bez kłopotów. Wyciąć fantazyjne kształty dysponując małym warsztatem można bez trudu. prawie bez trudu… Gorzej z obiciem. Trzeba znaleźć fachowca, który takowe nietypowe meble nam ładnie obije i wyścieła.
Pewnie meble erotyczne, nawet własnej roboty, robią wrażenie. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę jedną przeszkodę. Kobiety zwykle nie podchodzą do takich rzeczy ze zrozumieniem. Gdy już meble są, to mogą się nawet spodobać, ale ile się człowiek nasłucha od partnerki w czasie ich wykonywania. Czego się można spodziewać? Ano ciągłego przypominania, że zajmujemy się głupstwami, gdy tymczasem należałoby wyremontować łazienką, albo naprawić kran, bo kapie. Nie da się ukryć, że w tej kwestii panie mają sporo racji. Niektórych mężczyzn trudno zagonić do pracy. Dlatego nim zabierzesz się do wykonania mebli erotycznych, upewnij się, że w domu nie czeka na Ciebie jakiś zaległy remont.