Rate this post

Krótkie podsumowanie dla tych, którym brakuje czasu

Tekst ten ma stanowić swoiste podsumowanie niektórych rzeczy opisanych wcześniej na tym blogu. Stanowi krótkie streszczenie dla tych wszystkich, którzy chcą zaczerpnąć nieco praktyczniej wiedzy na temat powiększania penisa. Nie mają czasu czytać wszystkich wcześniejszych wpisów, a potrzebne im są konkrety. Oto prosta lista czterech bezpiecznych sposobów powiększania penisa. Sposobów takich jest oczywiście znacznie więcej, lecz wykraczają już poza określenie „bezpieczne”. Oto więc te najbezpieczniejsze.

Sposób pierwszy – uprawianie seksu

To bynajmniej nie żart. Wbrew pozorom uprawianie seksu jest najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem powiększania penisa. Częsta erekcja i zbliżenia oznaczają jednocześnie mocne ukrwienie członka. Pod wpływem takich bodźców, jeśli są wystarczająco częste, ciała jamiste się nieco powiększają. Są bowiem tworem dość elastycznym. Im silniej działa na nas partnerka, tym mocniejsza erekcja, a więc i powiększenie będzie większe.
Oczywiście musimy być szczerzy i uczciwi. Zawsze będzie to powiększenie dość nieznaczne w porównaniu do skutków innych metod. Nie można liczyć na jakieś szybkie i rewolucyjne zmiany. Piszę o tym sposobie z innego powodu. Każdy inny z tych, które za chwile poznacie, jest szczególnie skuteczny, gdy połączy się go z częstym uprawianiem seksu. To zwykle razem działa lepiej. Po pierwsze dlatego, że narząd pozostaje lepiej ukrwiony, czyli wszystkie substancje są w nim lepiej rozprowadzane, a po drugie ze względu na naturalne procesy akomodacyjne zachodzące w naszym organizmie. Zwykle to nam się lepiej rozwija co jest częściej potrzebne i używane. Tu nie pozbawione sensu będzie porównanie do mięśni czy kości. Osoba pracująca fizycznie czy trenująca jakiś sport ma lepiej rozwinięte mięśnie i mocniejszy kościec od kogoś, kto cały dzień siedzi na krześle.
Analogicznie jest z penisem. Po co miałby być dodatkowo rozwijany, jeśli nie jest często używany? Brakuje najprostszego bodźca akomodacyjnego! Warto pamiętać, że komórki są wymieniane w organizmie na nowe mniej więcej co 28 dni. Jeśli istnieje taka potrzeba narzucona warunkami zewnętrznymi i wsparta odpowiednią podażą składników żywieniowych, to następuje mała nadwyżka produkowanych komórek, co wprost przekłada się na rozrost danego organu.

Sposób drugi – ćwiczenia powiększające penisa

Ten sposób jest już bardziej konkretny, choć niestety także bardzo czasochłonny. Chodzi o ćwiczenia powiększające członka. Nie będę w tym miejscu szczegółowo opisywał tych ćwiczeń. W zasadzie opierają się na wspomnianej wyżej zasadzie akomodacji, tylko wykorzystują ją w znacznie większym stopniu.
Na pewno wykonywane regularnie i konsekwentnie ćwiczenia na powiększanie penisa dają wymierne efekty w postaci kilku centymetrów więcej długości i grubości. Nie jest możliwe wyliczenie dokładnie ile. Sporo tu zależy od indywidualnego potencjału. Nie bez znaczenia będzie także dieta podnosząca poziom testosteronu oraz aktywny tryb życia.

Sposób trzeci – przyrządy powiększające penisa

W zasadzie tego typu przyrządy działają na tej samej zasadzie co ćwiczenia. Tyle tylko, że można szybciej osiągnąć zadowalające efekty. Co więcej nie trzeba się przy tym napracować ani dodatkowo poświęcać czasu. Założony przyrząd delikatnie rozciąga tkanki, gdy my w tym czasie możemy zająć się czymś innym.
Wygoda takiego rozwiązania jest bezdyskusyjna, choć dużo zależy od dokładnego i uważnego zamocowania przyrządu w miejscu dla niego przeznaczonym. Z racji, że opisywane tu metody należą do tych bezpiecznych, trzeba mocno podkreślić, że zarówno bezpieczeństwo, jak i skuteczność takiego rozwiązania zależą w dużej mierze od tego, jaki przyrząd się wybierze. W tej chwili na rynku jest ich kilka. Nie warto kupować byle czego. Każdy powinien mieć odpowiedni certyfikat, który zostaje przyznany po szeregu badań klinicznych i testów.
Penis jest narządem na tyle ważnym, jak i dość delikatnym, że nie ma sensu oszczędzać i kupować niesprawdzonych akcesoriów. Na pewno na uwagę w tym zakresie zasługuje Jes-extender.

Sposób czwarty – tabletki powiększające penisa

W tym wypadku zamiast bezpośredniego działania fizycznego wybieramy pobudzenie za pomocą ziół i substancji roślinnych. Część z nich to znane od wieków afrodyzjaki. Ich działanie, choć poszczególne receptury nieco się różnią, sprowadza się do pobudzenia naturalnego potencjału organizmu. Dość często mały penis jest wynikiem pewnym zaburzeń hormonalnych czy też metabolicznych. Opisywane preparaty pomagają przezwyciężyć te kłopoty. Jądra zaczynają wydzielać więcej testosteronu, w organizmie pojawia się też więcej tlenku azotu, a to razem sprawia, że w penisie przybywa z czasem kilka centymetrów.
Tabletki powiększające penisa nie działają tak mocno jak przyrządy powiększające. Jednak jeśli ktoś z różnych powodów nie chce się zdecydować na taki przyrząd, a jednocześnie uważa, iż przydałoby mu się kilka centymetrów więcej, może użyć tabletek.
Wiele osób nie rozumie, że nie są to bynajmniej jakieś leki hormonalne tylko naturalne preparaty pobudzające nasz organizm do wydzielania własnych hormonów. Cały proces jest w tym wypadku bezpieczny dla zdrowia. Leki hormonalne może przepisać tylko lekarz i nie wolno używać ich bez jego nadzoru.
Podobnie jak na przyrządach, tak i na tabletkach nie warto oszczędzać. Niesprawdzony środek kupiony na bazarze może wprost zagrozić naszemu zdrowiu, czasem nawet życiu.

Co na to chirurgia?

Na koniec kilka słów o chirurgicznym powiększaniu penisa. Nie znalazło się ono na przedstawionej liście, gdyż do bezpiecznych nie należy. Czasem jednak może być konieczne. Dotyczy to sytuacji, w których penis jest naprawdę mały – rzędu kilku centymetrów – i potrzebna jest znaczna korekta jego wielkości. W tej sytuacji nawet założenie przyrządu może okazać się zbyt trudne.
Z racji możliwych powikłań pooperacyjnych podjęcie decyzji o zabiegu powinno zostać dobrze przemyślane. Jeśli ktoś ma kilkanaście centymetrów długości, nie warto ryzykować i lepiej sięgnąć wtedy po sposoby z naszej listy. Zysk zawsze powinien przynajmniej równoważyć ryzyko.

Nie ma rzeczy niemożliwych

Możliwości jest więc kilka. Nie każdy musi decydować się na powiększanie penisa. To jest opcja dla tych, którzy faktycznie mają nieco za małego i powoduje to u nich powstawanie kompleksów. Powinno się wybrać dla siebie najdogodniejszą opcję. Najważniejsze jest to, by nie dać sobie wmówić, że nic się nie da zrobić. W każdej dziedzinie życia jest tak samo. Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą uparcie przekonywać wszystkich, że nic sie nie da zrobić. zwykle w ten sposób tłumaczą własne niepowodzenia lub po prostu lenistwo. Na szczęście są też tacy, którzy nie biorą sobie tego marudzenia do serca i aktywnie zmieniają swoje życie. Także to seksualne.

FEEDBACK