Rate this post

Jak alarmują lekarza, coraz więcej mężczyzn ma problemy z potencją. Zaburzenia erekcji dotykają już nie tylko pięćdziesięciolatków, a coraz częściej o takich problemach opowiadają seksuologom nawet mężczyźni, którzy ledwie skończyli dwadzieścia kilka lat. Na szczęście potencja może zostać wzmocniona, jeśli użyjesz odpowiednich środków. Poznaj skuteczne tabletki na potencję i zapomnij o zaburzeniach erekcji. Ciesz się swoją męskością i życiem erotycznym. Twoja partnerka też na tym skorzysta!

Dlaczego potencja czasem zawodzi i staje się przyczyną męskich frustracji i seksualnych niepowodzeń? Przyczyn zaburzeń erekcji jest wiele. Skrótowo i dla ułatwienia można je podzielić na psychiczne oraz fizjologiczne. Do przyczyn fizjologicznych bezpośrednich należy niski poziom testosteronu lub zaburzenia w ukrwieniu penisa, bo to właśnie napływ krwi podczas podniecenia do ciał jamistych członka sprawia, że pojawia się erekcja. Bardzo często jednak zaburzenia erekcji są reakcją organizmu na ogólnie zły stan zdrowia i złą kondycję. Do czynników sprzyjających problemom z potencją nalezy przede wszystkim otyłość i nadwaga, zła dieta i brak sportu, a także problemy z krążeniem czy takie choroby jak cukrzyca. Naturalną przyczyną fizjologiczną gorszej potencji jest wiek, zwykle problemy ze wzwodem pojawiają się u pięćdziesięciolatków. Nie oznacza to jednak, że jest to wyrok – jeśli będziesz dbał o siebie i swoje ciało to nawet jako dojrzały mężczyzna masz szansę na bardzo udane życie seksualne. Warto w tym celu wspomagać się także suplementami diety poprawiającymi libido i zdolność do erekcji oraz siłę satysfakcji seksualnej. A co z psychologicznymi uwarunkowaniami impotencji? Cóż, męskie ciało jest bardzo wrażliwym barometrem reagującym na to, co dzieje się w głowie mężczyzny. Jeśli na przykład podejrzewasz, że twoja partnerka cię zdradza i nie układa wam się, bardzo możliwe, ze będziesz miał problemy z uzyskaniem i utrzymaniem wzwodu. Problemy z potencją to tez często reakcja na stres, niskie poczucie własnej wartości, frustracje i zahamowania. To dlatego niekiedy leczenie zaburzeń erekcji to przede wszystkim terapia pozwalająca rozwikłać problem leżący u źródła kłopotów ze wzwodem.

Potencja: czy rzeczywiście masz problem?

mężczyźni bardzo często niepotrzebnie dramatyzują i podejrzewają u siebie impotencję, choć nie mają ku temu powodów. musisz zdać sobie sprawę z tego, że jednorazowa niedyspozycja to nei koniec świata – jest czymś normalnym. Szczegolnie, jeśli doszło do niej po alkoholu, gdy masz dużo stresów lub gdy ostatnio chorowałeś. Nawet zwykła grypa może tak osłabić organizm, że osiągnięcie wzwodu będzie utrudnione. Niestety, często zdarza się tak, że przejściowe kłopoty w głowie mężczyzny urastają do rangi życiowej kompromitacji i ta psychiczna blokada sprawia, że rzeczywiście erekcja zaczyna być utrudniona. Zamiast więc się spinać, po prostu zwyczajnie i szczerze porozmawiaj o tym z partnerką. Kobiety naprawdę  to rozumieją. Oczywiście nie namawiamy nikogo do bagatelizowania prawdziwych problemów. Gdy rzeczywiście coś jest z twoja potencją nie tak – działaj. pierwszy krok to wizyta u internisty, który skieruje cię na podstawowe badania. To pozwoli określić, czy nie ma jakiejś prostej i łatwej do wyeliminowania przyczyny. Dopiero kolejny etap to wizyta u seksuologa. Zawsze możesz też sięgnąć po ogólno dostepne preparaty poprawiające potencję.

Potencja: tabletki, które ci pomogą

Tabletki na potencję, jakie są do kupienia w aptece lub sklepie internetowym bez recepty to nie Viagra – nie służą do leczenia poważnych dysfunkcji seksualnych. Są natomiast znakomitymi, naturalnymi preparatami, ktore wzmacniają naturalne funkcje organizmu i wspomagają życie seksualne. Jak działają? Zawierają roślinne i ziołowe ekstrakty, które poprawiają przepływ krwi w obrębie genitaliów i zwiększają poziom testosteronu, co przekłada się na podniesienie poziomu libido i łatwość uzyskania oraz utrzymania erekcji. Są przy tym absolutnie bezpieczne i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Do dobrych i sprawdzonych tabletek na potencję zaliczają się na przykład takie preparaty jak Vialafil czy Big Boy Golden Erect.

FEEDBACK