Rate this post

Tak bardzo różne pragnienia

Czego jedni pragną bardzo mocno, inni woleliby uniknąć za wszelką cenę. Szczególnie widać to na przykładzie dzieci. Być może temat posiadania tudzież nieposiadania dzieci trochę dziwnie wygląda na tle innych tekstów na tym blogu. Jednak musimy uczciwe przyznać, że jest to sprawa tak organicznie powiązana z seksem, iż trudno o niej czasem nie wspomnieć. Może nawet robię to bardzo późno, ale lepiej późno niż wcale.
Prezentowany tekst jest przede wszystkim skierowany do tych, którzy starają się o dzieci i szukają czegoś co może te starania ukoronować powodzeniem. Niewiele da zaś tym, którzy mają odwrotne dążenia. Chociaż może i oni skorzystają?

Żywność a płodność

W tej chwili mamy do dyspozycji specjalne kliniki, czy poradnie, które służą swoją pomocą parom mającym problemy z poczęciem potomstwa. Obecnie nie jest już rzeczą wstydliwą przyznać, że to niekoniecznie kobieta musi być „winna” zaistniałej sytuacji. Coraz gorsza jakoś środowiska, a przede wszystkim naszej żywności, wpływa bardzo źle tak na męską potencję, jak i płodność.

Nie będę po raz kolejny rozpisywał się na temat powszechnej dziś praktyki chemicznej kastracji, której dokonuje się poprzez dodawanie do wszelkiej żywności soi. Do tego przekonując nas, że to zdrowe. Należałoby tu obnażyć całe to zakłamanie związane z lobbingiem i tym, jak odgórnie niszczy się nasze zdrowie, pod hasłem dbania o nie. Tym razem zostawmy to na uboczu. Jest jak jest. Dodam tylko, że wato zwracać uwagę na to co się je.

Suplementy poprawiające męską płodność

Tutaj mam zamiar skupić się na suplementacji związanej z poprawą sprawności seksualnej, a przede wszystkim płodności. Jest chyba czymś wartym podkreślenia, że nawet lekarze pracujący w wyżej wspomnianych poradniach zalecają coraz częściej podobną kurację.

Nie pomaga ona zawsze, bowiem wszystko zależy od tego, jak poważny jest problem. Jednak nim zaczniemy dyskusje nad zasadnością in vitro itp. warto wypróbować tę propozycję. Musimy poprawić dwa parametry. Ilość samego nasienia oraz ruchliwość plemników. Jeśli są mało ruchliwe to małe szanse na zapłodnienie.
W celu zwiększenia ilości nasienia przede wszystkim musimy zwiększyć ilość białka zwierzęcego w diecie. Przyda nam się także większa ilość nasyconych kwasów tłuszczowych. Natomiast niezastąpionym suplementem w tym wypadku będzie  >>>Eron Plus. Pomijam to jego inne działanie, dzięki którym można znacznie przedłużyć sypialniane igraszki. Specjalna kompozycja bioflawonoidów zawartych w roślinnych wyciągach nasili proces spermogenzy. Oczywiście przy większej podaży białka. Z pustego i Salomon nie naleje.

Poprawa drugiego czynnika jest zwykle trudniejsza. Najprostszym rozwiązaniem będzie tu suplementacja większymi dawkami L-Karnityny. Jeśli jednak zdecydujemy się zastąpić ją bardziej złożonym związkiem ALC (Acetylo L-Karnityny), możemy dodatkowo liczyć na lepsze funkcjonowanie układu nerwowego. Częściowo przekłada się to także na poprawę erekcji.

Gdy to nie wystarczy…

W wielu wypadkach zmiana diety oraz dodatkowa suplementacja pozwala rozwiązać problem. Jeśli nie, pozostaje już bardziej fachowa pomoc lekarska…

FEEDBACK