Najlepsze środki na potencję – nasz ranking

Przedstawiamy Państwu ranking produktów, które w ostatnich latach wiodą prym pośród preparatów na potencję dostępnych bez recepty. Przy jego sporządzaniu były brane pod uwagę zarówno dane naukowe (literatura przedstawiona na końcu), jak i wszelkie pozytywne i negatywne uwagi klientów. Mamy nadzieję, że okaże się pomocny wszystkim mężczyznom pragnącym poprawić jakość swojego życia seksualnego.

Nr 1 Eron Plus

eron plusZapewne spodziewaliście się znaleźć na pierwszym miejscu legendarną Viagrę. Rzeczywiście długo wahaliśmy się, czy nie powinna się tu znaleźć. Nikt nie ma zamiaru zaprzeczać skuteczności tego preparatu, który jako pierwszy w sposób realny i niepodważalny redukował problemy z potencją i poprawiał erekcję. Problem polega na czymś innym. Otóż istnieje sporo doniesień o skutkach ubocznych wywoływanych przez Viagrę. Niektóre określa się jako niegroźne, ale bywają także poważniejsze. Ze swej strony nie uważamy, by można było mówić o „niegroźnych” skutkach ubocznych. Nawet lekkie zawroty głowy sygnalizują, że dzieje się coś złego. No i czyż takie zawroty poprawią nam komfort życia seksualnego?

Eron Plus znalazł się więc na pierwszym miejscu, bowiem posiada wszelkie zalety Viargy, a jednocześnie nie ma jej wad.

Jak dotąd nie odnotowano żadnych skutków ubocznych działania tego preparatu. Przy czym poziom skuteczności jest porównywalny do Viagry!
Unikalna mieszanka ziół i minerałów to zbiór starannie wyselekcjonowanych i znanych od wieków afrodyzjaków. Ważnym składnikiem jest także aminokwas L-Argninia, który przyczynia się do wytwarzania większych ilości tlenku azotu.
Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, jak ważny jest tlenek azotu w naszym życiu seksualnym. To on powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych, co wprost przekłada się na silniejszą erekcję. U wielu mężczyzn zbyt niski poziom tlenku azotu lub nadmiar enzymu fosfodiesterazy (hamującego jego syntezę), wywołuje problemy z erekcją. Jest to zwykle spowodowane nerwicami, nadmiarem stresu, a niekiedy także złą dietą i brakiem ruchu. Eron Plus skutecznie przeciwdziała tym negatywnym skutkom.
Trzej naukowcy R. Furchgott, L. Ignarrio i F. Murad otrzymali nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny, za odkrycie tlenku azotu i wieloletnią pracą naukową nad tym związkiem, która pozwoliła im ustalić jego pozytywny wpływ na układ krążenia, jak i na ludzką seksualność. Po więcej danych odsyłamy do zamieszczonej poniżej literatury.

Gdzie kupić?

Eron Plus ma oficjalną stronę i sklep w którym można go kupić prosto u dystrybutora zobacz na >>> EronPlus.pl.

 

NR 2 Potency Therapy

potency therapyZupełnie innym suplementem przywracającym silne erekcje jest Potency Therapy. Pierwszą rzeczą, jaką można napisać o tym preparacie to to, iż ciągle jest mało znany i niedoceniany. O ile inne środki, choćby Eron Plus jest dziś powszechnie reklamowany, o tyle ten preparat nie doczekał się jeszcze pełnego uznania.
Głównymi składnikami są tu silnie działające zioła stymulujące produkcję hormonów. Jest to naturalny silny stymulator testosteronu. Swoje działanie zawdzięcza dużemu stężeniu alkaloidów i glikozydów. Dzięki temu poprawia również kondycję i samopoczucie.
Poprawia erekcję dzięki temu, iż zawarte w nim flawonoidy oraz inne związki rozszerzają naczynie krwionośne.
Mamy nadzieję, że produkt ten zostanie wkrótce bardziej doceniony, gdyż w pełni zasługuje na drugą pozycję w naszym rankingu.

Gdzie kupić?

Oficjalnym dystrybutorem Potency Therapy jest >>> Intymnosc.pl i tam najlepiej robić zakupy.

Nr 3 Maxatin

maxatinTo kolejny ciekawy suplement poprawiający męskie możliwości seksualne. W jego skład wchodzą trzy ważne aminokwasy, które mają niebagatelny wpływ na potencję: L-Arginina, L-Lizyna i L-Karnityna. Duża dawka L-Argininy podwyższa poziom tlenku azotu, o którego dobroczynnym wpływie wspominaliśmy powyżej. Dwa pozostałe aminokwasy poprawiają jakość nasienia.

W tabletkach znajdziemy również wyciągi roślinne podwyższające poziom testosteronu, które od wieków służą ludzkości za afrodyzjaki: Muira Puama, Tribulus Terestris (inaczej: Burra Gokhru), Maca Tuber oraz wyciąg z dyni i żurawiny.
Producent zapewnia, że ten preparat nie tylko likwiduje problemy z erekcją, ale także zwiększa obfitość wytrysków i poprawia jakość spermy. Gdy przyjrzymy się składowi, możemy uznać, że nie są to zapewnienia bezpodstawne, choć należy również pamiętać, że jakość męskiego nasienia to w pierwszym rzędzie kwestia diety.
Wprawdzie z danych wynika, że suplement ustępuje jakością dwóm poprzednio opisanym, ale na pewno zasługuje na trzecie miejsce w tym rankingu.

Gdzie kupić?

Podobnie jak Eron Plus Maxatin ma oficjalną stronę i sklep, które znajdziecie tutaj >>> MAXATIN.

Nr 4 Male Potency Tabs


CoolMann-Male-Potency-TabsW skład Male Potency Tabs wchodzą: Eleutherococcus Senticosus – sproszkowany korzeń poprawiający wydolność umysłową i fizyczną
. Odkryto również, że znacząco wpływa na płodność, gdyż zwiększa częstość i obfitość ejakulacji.
Następny składnik: Ptychopetalum Olacoides, dobrze wpływa na układ nerwowy i zapobiega obniżeniu wydolności seksualnej w przypadkach, gdy jest ona związana z niską pobudliwością neuronów. Zaś Serenea Repens pomaga przy problemach z prostatą i także pozytywnie wpływa na potencję. Wreszcie modny ostatnio Tribulus Terestris, który pobudza przysadkę mózgową, a poprzez nią same jądra, co powoduje zwiększoną produkcje testosteronu.
Ten produkt także można ocenić pozytywnie, choć pamiętając o uwagach klientów i respondentów możemy uznać, że jest nieco mniej skuteczny od wcześniej opisanych preparatów. Stąd jego czwarta pozycja, co i tak jest dobrym wynikiem, gdy weźmie się pod uwagę ilość dostępnych obecnie na rynku środków na potencję.

Gdzie kupić?

Male Potency Tabs też kupisz w Intymnosc.pl sprawdź >>> MALE POTENCY TABS


Praktycznie każdy z przedstawionych tu środków jest bezpieczny dla zdrowia. Jednak jak zawsze należy zachować rozsądek i przyjmować je zgodnie z zalecaniami producenta. Warto także skonsultować się ze swoim lekarzem. Oto, naszym zdaniem, najlepsze ze znanych i dostępnych w sprzedaży preparatów poprawiających potencję. Mimo wszystko wybór pozostaje w rękach klienta…


Publikacje naukowe:
L. Ignarrio, NO More Heart Disease: How Nitric Oxide Can Prevent – Even Reverse – Heart Disease and Strokes. New York: St. Martin’s Press (2005).
L. Ignarrio, F. Murad, Nitric Oxide: Biochemistry, Molecular Biology, and Therapeutic Implications, Advanced Pharmacology Vol. 34, 1995.
R. Furchgott, The 1996 Albert Lasker Medical Research Awards. The discovery of endothelium-derived relaxing factor and its importance in the identification of nitric oxide, JAMA 276 (14): 1186–8, 1996 Oct 9.
T. Nielsen, K. Sørensen, Discovery of „endogenous nitroglycerin”, NO, as cellular signal molecule, Ugeskr. Laeg. 160 (52): 7567, 1998 Dec 21.
G. Wu, C. Meininger, D. Knabe, F. Bazer, M. Rhoads, Arginine nutrition in development, health and disease. Curr. Opin. Clin. Nutr. Metab. Care 3:59-66, 2000.
W. Keung, O. Lazo, L. Kunze, B. Vallee, Potentiation of the availability of daidzin by an extract of radix puararin. Proc. Natl. Acad, 93: 4284-4288Sci., 1996.

FEEDBACK